Kołatania serca przy nerwicy

witam, mam kołatanie serca ale wychodzi na to że to nerwica ,badania sa ok kardiolog ,neurolog ,ale zauwarzyłam że jak jest niskie ciśnienie w powietrzu poniżej 1012 hPa to slabo sie czuję kołacze częsciej mi serce,biore propranolol to troche pomaga (bo mam przepisane i mam brac jak mam kołatanie)i tak sie zastanawiam czy robic jakies badania dodatkowe czy jest jakaś przyczyna ze w te dni gorzej sie czuje i jak sobie pomóc żeby przy niskim ciśnieniu w powitrzu lepiej sie czuć

Dzień dobry
podstawową formą pomocy w przypadku nerwicy jest regularna psychoterapia. Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim