Zaburzenia rytmu serca i stosowanie Metocard 50

Witam mam nerwice lekowa dostalam lek metocard 50 na szybkie bicie serca od lekarza rodzinnego lecz biorę pol tabletki 25mg a powinnam 50 2 razy dziennie ale 25 mi wystarcza na cały dzien lecz moje pytanie brzmi .zauwazylam ze gdy nie biorę metocard lepiej się czuje ale gdy leże lub wolno chodzie wstaje serce bije dobrze ale gdy wstane szybciej lub chodzebszybciej lub nawet gdy wychodzenia na dwór i jest duzo ludzi serce szaleje .nie wiem dlaczego tak jest.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może warto byłoby skonsultować się w tej sprawie z lekarzem psychiatrą i przyjmowac leki związane z nerwicą lękową.
Pozdrawiam

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty - do czego zachęcam.Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.