Co może oznaczać nadmierne pocenie się skóry na udach?

Dzien doby od paru miesiecy strasznie poca mi sie uda bylam juz z tym u dermatologa ale niestety lekarz nie mogl mi pomoc prosze o pomoc bo to bardzo wstydliwy problem gdy siadam przykkadowo w autobusie na siedzeniu pozostaja slady po pocie.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.