Co może oznaczać opuchlizna palców u 13-latka?

Syn ma 13 lat I od ponad miesiaca ma opuchniete palce u rąk .Reumatolog dzieciecy stwierdzil ze jest to od przesilenia I zapisal Majamil ale I to nic nie pomoglo .Do kogo mogr sie jeszcze wybrac z dzieckiem

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli problem nadal występuje to powinna się pani wybrać ponownie do reumatologa. Jeżeli ma pani uprzedzenia wobec poprzedniego specjalisty, to powinna się pani udać do innego. Warto również dowiedzieć się o możliwości wykonania USG obrzękniętych stawów rąk. Pozdrawiam i życzę zdrowia.