Co może oznaczać przewlekły brak łaknienia?

Witam , chciałabym zapytać czego objawem może być przewlekły brak laknienia który utrzymuje się przez dłuższy czas ? Dodam że miałam wykonane badanie USG oraz badanie krwi i żadne z nich nie wykazalo nieprawidłowości. Dziękuję i pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego pobadaniu będzie można coś więcej powiedzieć