Ból po prawej stronie i powiększone węzły chłonne rok po upadku ze schodów

Witam około rok temu spadam ze schodów przez barierkę na stół w dalszym ciągu mimo że od upadku (24.12.) minęło trochę czasu odczuwam ból całej prawej strony wyczuwalne są też powiększone węzły chłonne w lutym wykonałam usg które wykazalo tylko powiększone węzły a wcześniejsze zdjecie RTG nic nie wykazało. Mam pytanie czy taki stan po upadku może się tak długo utrzymywać czy może jest to objaw czegoś innego.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.