Co może oznaczać seplenienie u dziecka?

Mam 7 letnią córkę. Problem w tym że przy nas i rodzinie udaje że sepleni i mowi tak jak 3 letnie dziecko. Nie ma rodzeństwa. Jest jesynaczka. W towarzystwie dzieci tak się nie zachowuje. Pani w szkole mówi że nie ma problemów. Np. Zamiast jestem mówi "jeśtem"

Dzień dobry.
Być może udając seplenienie Córeczka chce zyskać Państwa uwagę, zainteresowanie.
Może też tak być, że Córka jednak prezentuje niewielkie kłopoty z wymową, których nauczycielka w przedszkolu nie dostrzega z racji tego, iż dzieci w grupie jest więcej - Państwo w domu macie kontakt z dzieckiem indywidualny. Jeśli się Państwo niepokoicie, może warto skorzystać z konsultacji u logopedy?

Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein, neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, pedagog terapeuta, terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu http://www.logo-ped.gda.pl