Co może oznaczać silny ból brzucha po stosunku?

Witam. Bylam u ginekologa 12 kwietnia. Lekarz zrobił mi usg. Gdy zapytałam czy jest wszystko wporzadku powiedziała że tak. Wczoraj 15 kwietnia po stosunku z chłopakiem strasznie zaczął mnie boleć brzuch po prawej stronie i aż promieniowal tak że było mi niedobrze. Co to może być? Mówiłam Pani ginekolog że pobolewa mnie prawy jajnik

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.