Co znaczy ból brzucha po stosunku?

Witam. Ok pięciu miesięcy temu, dwa dni po stosunku zaczął mnie bolec brzuch po prawej stronie na dole. Po ok miesiącu miałam robione USG jamy brzusznej i badanie moczu, które nic nie wykazały. Bol nie pojawiał się w różnych momentach cyklu, raz na dłużej, raz na kilka dni, albo po prostu był tak słaby ze go nie odczuwalam.. Dwa tygodnie temu zauważyłam dużo brązowej wydzieliny, było to jednorazowe.. Na drugi dzień zgłosilam sie z tym do szpitala, gdzie po wywiadzie ze mną i po duszeniu brzucha pani doktor przepisala mi cipronex, furaginum teva i czopki distreptaza. Nie pomagają.. Dodam ze bol ten nie jest silny tylko bardziej taki rozpierajacy, momentami jak kolka i promieniuje do pachwiny i kręgosłupa czasami. Trzy dni temu w pracy miałam problem z ustaniem tak zaczęło wszystko ciągnąć i brzuch i kręgosłup. Na drugi dzień rano obudził mnie silny skręcający bol z prawej strony poniżej żeber, przeszło po apapie.. Do tego doszło swędzenie pochwy. Mocno żółty mocz, ale nie wiem czy to może wina tabletek? Mam tez hemoroidy i brak gazów jak nigdy.. Wczoraj robilam morfologię i ob i tylko mxd mam podniesione o 2%, tak wszystko w normie. Dodał ze miesiączki mam regularne. Ginekologa mam pojutrze, ale strasznie się boje co to może być. Proszę o jakąś odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka jeżeli lekarz ginekolog po wykonaniu badania i prawdopodobnie usg przezpochwowego wykluczy przyczyny ginekologiczne wskazana ponowna wizyta u lekarza internisty i dalsza diagnostyka