Co może oznaczać swędzący punkt po ugryzieniu kleszcza?

Witam. Miesiąc temu ugryzl mnie kleszcz. Był jeszcze mały, Pani pielęgniarka wyciągnęła mi go. Do tej pory mam maly punkcik jakby z płynem w środku który codziennie swędzi, najbardziej wieczorem. Nie ma zadnego rumienia, jedynie ten swedzacy punkt. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na reakcje miejscowa Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne