Co może oznaczać taki wynik badania TK głowy z kontrastem?

Co może oznaczać taki wynik badania TK głowy z kontrastem?Lewa ICA w odcinku C2 o krętym przebiegu, dwumiejscowo zagieta kątowo tworzy kinking naczyniowy. W skalistym odcinku lewej ICA(segment4) widoczny tętniak workowaty wlk.12,4 x 10,9 mm projektujący do tyłu I nieco ku górze z zachowaną szyją śr. Ok.6mm

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Jaka przyczyna badania ? Proszę koniecznie udać się do lekarza kierującego na badanie , wskazana będzie konsultacja chirurga naczyniowego