Co może oznaczać uczucie ucisku w klatce piersiowej u 42-latki?

Od 2 tygodni mam uczucie jakbym miała zemdleć raz nawet prawie zemdlałam do tego czasami uczucie mdłości i ucisk w okolicy serca oraz uczucie że w środku się wszystko we mnie trzęsie lekarz rodzinny przepisał mi beto 50 zk ,oraz potas z magnezem oraz oxazepan ,wykonał ekg i osłuchał stwierdził arytmie na tle nerwowym , biore leki ale poprawy nie ma .Czy nerwy mogą tak silnie oddziaływać na serce,co mam robić?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy są nadal Proszę koniecznie ponownie zgłosić się do lekarza rodzinnego ponownie