Co może oznaczać wynik badania mózgu u 25-letniej kobiety?

Co moze oznaczać opis u osoby w 25 rz? "W istocie białej mózgu widocznych jest kilka/ kilkanście drobnych ognisk około 2-3mm, hiperintensywnych w T2/FLAIR, odpowiadających zmianom naczyniopochodnym nieaktywnym,."

MRI do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji neurologicznej, . Wskazana kompleksowa ocena stanu ogólnego, wyników badań,
Jaki stan ogólny?? inne schorzenia?? Leki ?? Jak nastrój , sen? Jaki tryb życia, praca, nauka, stresy etc
Pozdrawiam i zapraszam