Co może oznaczać zasypianie w czasie jedzenia u u starszej kobiety?

Witam. Czy ktoś Państwa spotkał się w swojej praktyce z podobną sytuacją - Moja babcia zaczyna jeść i podczas posiłków zaczynają jej się przymykać oczy i jakby zasypiała. Babcia jest osobą która chodzi sama korzysta z toalety, wychodzi z nami na dwór. Podczas takich badaliśmy poziom cukru - jest w normie - ciśnienie również wtedy jest dobre. Kiedy tylko kończy jeść momentalnie się "budzi":Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć