Co może oznaczać zgrubienie nad piersią?
mam problem USG piersi mam dopiero za tydzień, a moje pytanie brzmi: pojawiło mi się zgrubienie z dnia na dzień , mam je od kilku dni i denerwuję się co to moze być, jest ono nad lewą piersią bliżej środka mostka. Co to moze być?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Nie można w sposób jednoznaczny tylko na podstawie tego opisu stwierdzić jaki charakter ma ta zmiana ( przyczyn może być wiele). Dlatego konieczne jest badanie obrazowe ( usg) , na podstawie którego będzie można bliżej określić co to za zmiana . Pozdrawiam