Co może znaczyć taka reakcja organizmu po wypiciu małej ilości alkoholu?

Witam, Od jakiegoś czasu zaobserwowałem dość dzwiną reakcje mojego organizmu na spożycie nawet relatywnie małej ilości alkoholu. Mianowicie chwile po wypiciu powiedzmy piwa czuje ciepło na twarzy i przyspieszone tętno. Słyszałem o reakcji disulfiramowej, ale problem polega na tym że to zaczeło się niedawno, a mam 32 lata tylko musze dodać, że alkohol spożywam od wielu lat w kontrolowanych dawkach dwa razy w tygodniu. Ostatnio po wypiciu 3 piw obudziłem sie po 3 godzinach z okropną tachykardią. Cisnienie mam w normie, a puls spoczynkowy kiedy nie pije około 55. Czasem (po spożyciu) pojawiają sie też bóle głowy. Wiem, że powinienem przestać pić i pracuje nad tym, ale chciałbym się dowiedzieć czy moze to mieć związek z jakimiś poważniejszymi schorzeniami dodam, że kiedy nie pije wszystko jakby wraca do normy

Doradzam leczenie odwykowe pod opieką PORADNI AA, tam uzyska Pan wsparcie fachowe, pomoc Lekarza i Psychologa, terapię grupową

KONIECZNE odstawienie alkoholu i leczenie ! Życzę sukcesó Warto walczyć wcześniej, kiedy nie ma jeszcze trwałych zniszczeń w organiźn mie Walczyc o siebie, o Bliskich, o Rodzine, o Pracę, o dalsze Dobre Zdrowe Życie!! Powodzenia ! Uda sie, tylko trzeba zrobić pierwszy krok i nie odkłądać na później!!