Co może znaczyć taka wrażliwość skóry na kosmetyki?

witam, oczy kluja mnie od makijażu i wszystkich kremów, nic nie mogę używać byłam u okularow z oczami wszystko jest w porządku.To dlaczego tak reagują jrsli coś użyje na twarz? Nawet naturalnego typu maseczka z owoców.Czy to kiedyś minie ta nadwrażliwość.Trwa to już kilka miesięcy.

Dzień dobry, może to być reakcja uczuleniowa na substancje zawarte w kosmetykach. Warto zgłosić się do dermatologa celem wytypowania substancji powodującej Pani problem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.