Co może znaczyć taki siny paznokieć?

Witam, mam taki problem kiedy jest zimno wychodząc nawet na chwilę na podwórko wracając mam sinego paznokcia palca serdecznego zawsze tego jednego co to może oznaczać? Czasem nawet w domu gdy dłużej siedzę albo jest chłodniej to paznokieć robi się fioletowy czy to coś złego z krazeniem? Czy taka uroda.

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa na wizytę w celu zbadania zmiany i wykonania dodatkowych badań.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz