Co może znaczyć ten powiększony węzeł?

2 dni temu upadłam na tył głowy, nie straciłam przytomności. Guz zaczął bardzo szybko rosnąć i stał się na prawdę duży. Dzisiaj już znacznie się zmniejszył i wydawało mi się że wszystko wraca do normym. Wczoraj też ćwiczyłam ibbyło ookej. Przed chwilą zauważyłam, że po tej samej stronie z tyłu głowy mam powiększony węzeł (pod głową). Co to może znaczyć ? Nie jestem chora. Dodam jeszcze że kiedyś upadłam i miałam guza dokładnie w tym samym miejscu.

Konieczna pełna konsultacja Możliwe , że zgrubienie to poskórny krwiak ? "sinai"/ po przebytym urazie....
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazana planowa wizyta u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań ; Pozdrawiam i zapraszam.