Co może znaczyć ten poziom bety?

Witam, Bardzo się martwię o duży poziom Bhcg. 1 szy dzień ostatniej miesiączki 9.05 cykle miewam regularne 28-32 dni. 22.05 podczas wizyty kontrolnej była widoczna Komorka jajowa gotowa -czyli owulacja , w czwartek 6.06 wykonałam test i wyszły słabe kreski ponownie rano nazajutrz to samo. Wykonałam w tym samym dniu badanie bhcg poziom 175 ml gdzie w tabeli poniżej pokazywało to 4-5 tydzień! Nadmienię tylko ze byłam 3 dni temu u lekarza i zobaczył tylko płyn po owulacji. Niepokoi mnie dlaczego wyszedł tak wysoki poziom skoro ani jeden ani drugi lekarz nie wiedzieli zmian na który wskazuje. W dniu wczorajszym będąc z wynikiem u innego lekarza powiedział ze wodzić malutki pęcherzyk ale taki tez jest przed miesiączka i zalecił kolejne badania bhcg ponieważ podejrzewa ciąże pozamaciczną, teraz przez weekend doszły bóle podbrzusza i naprawdę martwię się czy wszystko jest ok.

Bo test wicza wielkość ciąży od miesiączki. W rzeczywistości to 2-2,5 tygodnia i żaden lekarz tego nie stwierdzi. Klasyczna wizyta u ginekologa powinna być w 8 tygodniu ciąży licząc od 1. dnia miesiączki.