Co można zastosować na ten zgorzel u dziecka?

Witam. Mija 2,5 letnia córeczka nad górną jedynką od 2 tygodni ma taką czerwoną kulkę, która co kilka dni robi się biała i wypływa z niej ropa. Nie boli jej to. Konsultowalam się online z dentystą, ponieważ u mnie niestety nikt nie chciał przyjąć dziecka. Wizytę mamy dopiero na 12 września Stomatolog powiedziała, że to zgorzel i kazała smarować maścią bądź żelem z apteki. Kupiłam Aphtin i jej smaruje, ale nie bardzo widać poprawę. Czy jest może inny żel lub maść na to?

Witam serdecznie,

Opisywane przez panią objawy wskazują, że wytworzyła się przetoka ropna z powodu toczącego się przewlekłego procesu zapalnego. Należy niezwłocznie udać się do gabinetu i podjąć odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam