Co oznacza badanie krwi 260,10?

Witam mam 24 lata i staramy się z partnerem o dziecko , 12 stycznia miałam ostatni okres owulacja była 24 stycznia ... robiłam testy ciążowe były pozytywne jednak druga kreseczka była słabsza ... po wizycie u ginekologa i usg dopochwowym Pani doktor stwierdziła ze coś tam widzi ale może być to ciąża pozamaciczna jednak nie jest pewna bo może to po prostu wczesną ciążą... zrobiłam badanie krwi wczoraj i wynik był 260,10 nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle ... Nie mam płomień nie mam krwawien brzuch pobolewa mnie tak jak na okres ... bardzo proszę o pomoc .

Jeśli wynik, który Pani opisuje to wynik badania betaHCG to zapewne jest Pani w 4-5 tygodniu ciąży. Najlepiej wykonać kontrolne badanie USG przezpochwowe za około 1-2 tygodnie, aby konkretnie określić stan pęcherzyka ciążowego i jego lokalizację. Obecnie pęcherzyk żółciowy jest zbyt mały do oceny w badaniu USG.