Co oznacza biała plamka w polu widzenia?

Witam Mam problem z tym ,że od prawie 3 tyg pojawia sie w polu widzdnia jasna kropka ktora szybko znika jest bardzo mala i trwa maks sekundę. Pod kątem jaskry przebadałem się bardzo dokładnie w zasadzie wszystkie badania są w granicach normy czasem tej dolnej . Lecz rzadne leczenie nie zostalo wyłączone. Czekam na rezonans głowy ale jedno wiem choruje na nerwice lękową od 2lat . Czy nerwica może dawać objaw jasnej kropki nie zależnie czy to dzień czy noc . Bardzo będę wdzięczny za odpowiedź ponieważ na lekarzy wydałem już masę kasy

Dzień Dobry Panu:)

Zasygnalizował Pan, że choruje Pan na nerwicę lękową (natomiast nie wspomniał Pan o jej leczeniu) - warto byłoby włączyć psychoterapię, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605