Co oznacza biały, gęsty płyn w sutkach?

Witam od 4 dni biore luteine gdyż mam problemy z miesiączką.ponadto zauważyłam wzrost masy.zarost pod nosem na brodzie ramionach udach a nawet na plecach.jak ruwnierz od 9 lat staramy sie z mężem o dziecko i nic z tego nie wychodzi.dzis zauważyłam gęsty biały płyn w sutkach który wycieka po wyciśnięciu.robiłam badanie tsh jest w porzadku.prosze o podpowiedz co mam dalej robic

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku należy wprowadzić dokładną diagnostykę niepłodności. Biała wydzielina z sutków i nieprawidłowe miesiączki mogą świadczyć o hiperprolaktynemii. Powinna Pani zgłosić się do endkrynologa w takim wypadku.