Mam coś białego na sutkach - na co jestem chora?

Mam 12 lat. Dzisiaj wieczorem zauważyłam, że mam na sutkach białe coś - nie jest to płyn, da się to zmyć. Jak naciskam na pierś to nie wypływa. Co to może być? Bardzo nie chciałabym iść do ginekologa.

Pomocy!

12 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Niestety na podstawie tego opisu i bez badania nie można określić co jest przyczyną tych zmian. Być może są to zmiany związane z dojrzewaniem płciowym, ale nie można tego stwierdzić bez badania. Na początku proponuję abyś porozmawiała z mamą o Twoim problemie.

Konieczna jest wizyta u lekarza, może być to nawet lekarz rodzinny, który sam przeprowadzi badanie piersi.

Redakcja abcZdrowie.pl