Co oznacza ból brzcha w okolicy żołądka?

Witam Od paru dni boli mnie brzuch,w okolicy żołądka. Czuję jakby ktoś co chwilę uderzał mnie w to miejsce. Ból nasila się po jedzeniu. Występują też nudności. Wczoraj wieczorem zaczęłam czuć, jakby coś chodziło mi w jelicie, w okolicy odbytu. W toalecie zobaczyłam jednego, małego (około 0,5-1cm), białego wijącego się robaka. Czuję się ogólnie osłabiona. Dbam higienę, myję warzywa przed zjedzeniem. 8 dni temu byłam w Hiszpanii, po przyjeździe miałam swędzące krostki na pępku. Dziękuje za odpow

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na chorobę pasożytniczą. wskazana wizyta u lekarza rodzinnego.