Co oznacza ból brzucha i silne skurcze?

Witam . Mam problem . Dzisiaj strasznie bolał mnie brzuch, nisko po lewej stronie . Silny skurcz trwający kilka minut . Okres spóźnia mi się okres . Staram się o dziecko . 8 dni po owulacji miałam plamienie myślałam ze to było plamienie implantacyjne . Zrobiłam 3 testy lecz wyszły negatywne . Robiłam je dzień przed spodziewaną miesiączką ,w jej dniu oraz dzień po .Czy testy mogły się pomylić i skąd ten silny ból ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa i lub lekarza rodzinnego. po badaniu jamy brzusznej będzie można coś więcej powiedzieć.