Co oznacza ból kolan podczas poruszania się?

Witam mam 24 lata i odczuwam ból kolan przy wstawaniu, siadaniu, zbyt długim siedzeniu i chodzeniu po schodach, trzymając założona noge na noge to ta nie obciążona zaczyna boleć w kolanie. Żadnych obrzękow nie ma, maści pomagają tylko trochę zmniejszajac ból przy zwykłym chodzeniu czy noszeniu czegoś ciężkiego nie odczuwam bólu. Do tego czasami w nocy dochodzi dziwne uczucie w lewej lydce przez które nie da się spać dopiero mocne napięcie mięśnia pomaga na chwile.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć