Co oznacza ból kręgosłupa i nasilenie krwawienia międzymiesiączkowego?

Witam serdecznie. Od około 4 lat mam krwawienia między okresem.Pani ginekolog powiedziała że jest to wynik dużej ilości zrostow na macicy( 3 cesarskie cięcia) Po stosunku również krwawie.. Ponad dwa tygodnie temu poczułam ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego.Ból byl sporadyczny i nie przeszkadzajacy mi w codziennych czynnościach. Od 5 dni ból jest ciągły promieniujacy do podbrzusza, porownala bym go do boli krzyżowych przy porodzie a krwawienie nasililo się. Czy powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa. Konieczne jest Diagnostyka. Między innymi wykonanie badania hormonalne