Co oznacza ból kręgosłupa pojawiający się podczas karmienia piersią?

Witam od kilku dni strasznie boli mnie kręgosłup zwłaszcza jak karmie dziecko na lezac na boku. Do tego ból w mostku każda proba zjedzenia czegos jest bolesna nawet przełknięcia tabletki przeciwbólowej sprawia bol mimo ze jest malutka. Pic mige chodz tez sprawua to dyskomfort i jeszcze dzis zauwarzylam niewielka krostka na ściance przełyku odczuwam to. Do lekarza wiem że powinnam ale moze ktos mi tu doradzi co to moze byc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie