Co oznacza ból łydek po porodzie?

Witam mam 23 lata i 2 miesiące temu urodziłam dziecko cesarskim cięciem po miesiącu zaczęły boleć mnie nogi w lydkach zrobiłam usg doppler wyszło wporzadku d'dimery równiez ok przeszło mi po dwuch tygodniach i dwa tygodnie było ok i teraz znów bolą troszkę mocniej jak ostatnio zazwyczaj przy spoczynku jak chodzę to praktycznie nie bolą ból nie jest zlokalizowany w jednym miejscu. Dodam że mam centralną masywna przepukline kręgosłupa lędźwiowego L4/L5 i trochę dźwigam na codzień. Co to może być bo to raczej nie zakrzepica? Nie jestem otyła ważę 60kg i 173cm wzrostu. Proszę o pomoc!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne