Co oznacza ból po usunięciu zęba bez szwów?

14.02. o 11 miałam usunięta 8.obyło się bez szwów.na wczorajszej kontroli powiedziano mi że jest ok,ze mogę normalnie jest i pić gorace.(Trochę boli,ale pewno dlatego,ze przy wyrwaniu powiedziano mi bym tego dnia nie paliła,to zapaliłam dopiero następnego).Dziś miałam Ur corki, więc napiłam się kawy i zjadłam normalnie.Nagle poczułam mocniejszy bol.Sprawdziłam i mam wrażenie,ze dziura jest głębsza i coś chyba żółtego jest na dnie... jutro niedziela i nie wiem co robić :( Nie biorę antybiotyku.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości nadal się utrzymują konieczna jest wizyta u lekarza stomatologa