Co oznacza ból podbrzusza i zrosty w obrębie esicy?

Witam..od kilku miesiecy mam ogromne bóle podbrzusza.Ginekologicznie jest wszystko o.k.8 lat temu mialam laparoskopowo usuwana torbiel z jajnika.Bylam rowniez leczona na jelito drażliwe. Kilka dni temu mialam zabieg kolonoskopii.W nim tez wszystko dobrze oprócz. "znacznie znieksztalcona esica zrosty?"Prosze o pomoc co robic dalej,gdzie się udac bo z bolu nie moge normalnie funkcjonowac.Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę w poradni chirurgicznej, najlepiej gastroenterologicznej, jeśli zrosty są przyczyna należałoby je uwolnić podczas laparoskopii zwiadowczej.
Pozdrawiam