Co oznacza ból szyi odczuwalny podczas przekręcania?

Witam.Trzeci tydzien boli mnie szyja.Bol jest odczuwalny podczas proby przekrecenia glowy w lewo lub w prawo.Leki jak przyjmowalem to Auli i Mydoclan.Po odstawieniu bol powrocil.Aktualnie przyjmuje Olfen kapsulki i wykonalem zlecone przez lek rodzin.badania(mocz, morfologia)OB-32; CRP-8,25.Oraz przesw.kreg.szyjn.i tutaj bylo w porzadku.Od tyg pojawil sie tepy bol lewej czesci posladka bardziej odczuwalny w nocy jak sie poruszam nalozku lub w dzien podczas mocnego ucisku dlonia w to msce.pozdrawi

Dzień Dobry,
Proponuję kontakt z reumatologiem lub ortopedą celem badania klinicznego i oceny wyników badań diagnostycznych.
Pozdrawiam.