Co oznacza ból uszu po usunięciu zęba?

We wtorek miałam usuwany ząb (dolna 6 po prawej stronie) Przed usuniećiem przez okre 2 tygodni bbrałam Dalacin. Nie boli mnie rana po ekstrakcji wszystko goi się prawidłowo,wytworzył się skrzep.Jednakże pojawił się silny ból zatok,uszu oraz głowy,i ból górnych zębów..tak jakby wszystkie na siebie naciskały

Dzień dobry, ekstrakcja zęba i procesy gojenia mogły doprowadzić do obniżenia odporności u Pani i może to być przyczyną objawów o których Pani pisze. Jeśli problemy nie ustąpią w ciągu kilku dni to wtedy proszę się skontaktować z lekarzem.
pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Gdula