Co oznacza ból w prawym boku i wysokie tętno?

witam serdecznie,mam od kilku dni problem .Zaczęło się od dość silnych dreszczy w nocy,trwały okoł 20 min. Od rana drżenie rąk okropne zalewanie potem,ból mięśni jak na grypę i stan podgorączkowy.Zmierzyłam ciśnienie a tam tętno 132 reszta w normie,poszłam do lekarza który przepisał mi propranolol i stwierdził że to wygląda na przekwit mam 45 i od 7 lat mam objawy ale nie aż takie.byłam tak słaba że tylko leżałam,teraz drugi dzień jest lepiej ale tętno ponad 100 i ból w prawym boku.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proponuje udac się do lekarza rodzinnego