Co oznacza ciągłe uczucie zmęczenia u 19-latki?

Dzień dobry mam taki problem, cały czas jestem senna wracajac po 8 godzinach z pracy kładę sie automatycznie spac śpię do wieczora następnie budze sie wezme prysznic i idę dalej spac. Od dwoch dni towarzyszy mi problem z oddaniem moczu wyglada to w ten sposob ze chce mi sie siku ide do toalety zalatwiam sie normalnie wstaje i dalej mam uczucie potrzebt zrobienia siku. Wychodzac z lazienki cofam sie gdy siadam na sedes nie leci nic.. mam rowniez mdłości ale gdy stoje i czekam az zaczne wymiotowac za kazdym razem wtdalam z siebie kał i to dosyc rzadki przy czym dalej mam mdłości lecz nir wymiotuje.. co mi jest ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Aby postawić diagnozę konieczna jest wizyta u lekarza. W tym celu może Pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu. On zbierze z Panią dokładny wywiad, zleci badania dodatkowe i być może po tym pokieruje Panią do specjalisty. W tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć jaka jest przyczyna Pani dolegliwości, ponieważ takie objawy mogą towarzyszyć niedokrwistości, niedoczynności tarczycy ale i różnym chorobom przewodu pokarmowego.