Co oznacza Colitis ulcerosa w leczeniu Sulfasalazyną?

Witam!!Czy mogę prosić o odczytanie moich wyników kolonoskopii? Rozpoznanie kliniczne: Colitis ulcerosa w leczeniu Sulfasalazyną. I- wyc. poprzecznicy II- wyc.zmiany zapalnej esicy III- polip odbytnicy Rozpoznanie histopatologiczne: I,II. Fragmenty błony śluzowej jelita grubego z wyborczynami krwawymi oraz skąpym naciekiem zapalnym złożonym z limfocytów, plazmocytów, eozynofilów w blaszcze właściwej. III. Polypus hyperplasticus mucosae intestini crassi. Zmiana częściowo termicznie uszkodzona.

Witam , w opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu ( bo o to chyba chodzi głównie w pytaniu). Szczegóły omówi z pacjentem lekarz , który zlecił/wykonał badanie. z.żurawski