Co oznacza drętwienie karku i bóle głowy?

Witam od ponad roku drętwieje mi kark z tego wywodzą się bóle głowy ... Od pewnego czasu boli przy tym też oko i ucho (skwierczenie szum ) nasilające się np.przy krojeniu cebuli czym to może być spowodowane?? Może to być przepuklina kręgosłupa szyjnego? Nie wiem co robić bardzo utrudnienia to normalne funkcjonowanie... leki przeciwbólowe nie bardzo pomagają

Witam!
Objawy każdej choroby, w tym doznania bólowe mogą być wywołane problemami emocjonalnymi. Szczególnie bóle nie reagujące na typowe środki p/bólowe, często mają podłoże nerwicowe i ustępują po nowoczesnych lekach przeciwdepresyjnych, czasem po psychoterapii. Warto spróbować u psychiatry lub psychologa!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.