Co oznacza drobna zmiana ogniskowa o charakterze łagodnego rozrostu 8mm widoczna w badaniu TK?

Witam. W listopadzie 2016 roku robiłam tk ze względu na kamień/polip w woreczku żółciowym. W woreczku nic nie wyszło, natomiast w lewym nadnerczu drobna zmiana ogniskowa o charakterze łagodnego rozrostu 8mm. W styczniu ub. Roku byłam u endokrynologa ale odesłał mnie z kwitkiem. W styczniu tego roku ponownie byłam u innego endokrynologa i Pani doktor dała mi zlecenie na rózne badania. Sód, potas w normie. Kortyzol po obciążeniu dexametazonem poniżej 1,8. Obciążenie jedna tabletka. Martwi mnie wynik dheas. Wyszło 409 a norma do 340. Czy to bardzo źle? Dodam, że morfologia w normie, ob i crp też w normie. Mam nadwagę i nie wiem czy to może być przyczyną tego wyniku czy jednak to że ta zmiana jest złośliwa

Pełna konsultacja ; badanie, wyniki, kompleksowa ocena stanu zdrowia, nastroju, trybu życia
Pozdrawiam i zapraszam