Co oznacza fala elektromagnetyczna skierowana w prostatę?

Chcę zadać pytanie do neurologa. Problem nietypowy dostaje już od dawna jakąś falą elektromagnetyczną w prostatę osłabia całkiem unerwienie i boli jak diabli wiem bo potwierdzili to urolodzy.Oslaniam się blachami jest trochę lepiej.Pytanie czy są jajieś leki poza B6 które pomogą w regeneracji ?

Witam!
Problemem jest motyw ataku na Pańską prostatę w tak wyszukany sposób. Aby osiągnąć taki efekt należy wytworzyć wyjątkowo silne pole magnetyczne. Stymulację magnetyczną stosuje się (eksperymentalnie) do leczenia depresji, lęku, niektórych nerwic i wytworzenie odpowiedniej wiązki magnetycznej o zmiennym polu jest niezmiernie trudne, co jest przyczyną słabej skuteczności tego leczenia. Jak to się dzieje, że tylko na Pana to działa? Proponuję kontakt z PZP i tam ocenią problem - oni powinni się na tym znać!
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.