Co oznacza granica międzynabłonkowa widoczna częściowo?

Witam. Robiłam dziś badanie kolposkopowe mam wyniki ale nie bardzo je rozumiem. Proszę o pomoc a tej sprawie. Granica międzynabłonkowa widoczna częściowo.TZ 2 Na tarczy nabłonek wtórny płaski. Po próbie octowej obraz nie podejrzany.Naczynia nie podejrzane. Na próbie kodowej na tarczy nabłonek jodopozytywny Dg. Obraz niesatysfakcjonujący,nie podejrzany.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i odpowiednia dalsza diagnostyka wynik powyższej nie jest jednoznaczny