Co oznacza guzek po CC?

Witam po 1 miesiącu po cesarskim cięciu pojawił sie guzek z woda troszkę niżej jak szew jest on wielkości kasztana średniego po 1sciagnieciu woda nadal zebrała sie.Co to może być i jak to leczyć dodam jeszcze ze jest to druga cesarską i macica jeszcze sie dobrze nie obkurczyla jestem 9 tygodni po cieciu

Lek. Michał Lenard

Zmianę powinien ocenić ginekolog, który zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!