Co oznacza kłucie w klatce piersiowej u 26-latki?

Witam, Mam 26 lat i osłabioną odporność - bardzo szybko łapie mnie przeziębienie i grypa. Po ostatnim razie odczuwałam silny ból lewej strony klatki piersiowej, na początku pod żebrem a później już cały lewy bok. Kaszel minął a ból pozostał. Boli nawet przy oddychaniu czy przy poruszaniu lewą ręką. Co to może być i jak pozbyć się tego bólu. Jak mogę wzmocnić odporność?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , sadze ze może być konieczność wizyta u lekarza immunologa