Słaba odporność organizmu u 29-latka

Witam . Mam bardzo kiepską ,słabą odporność . Wystarczy ,że ktoś kichnie lub ma kaszel Ja juz łapię chorobę . Często choruję Łapię choroby i infekcje bardzo szybko . Proszę Państwa o polecenie mi czegoś na odporność ,coś co uchroniło by mnie przed bakteriami i wirusami . Najlepiej coś bez recepty i w miarę taniego z góry bardzo dziękuję za pomoc Marek.

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiego preparatu. Sugeruję kontakt z immunologiem klinicznym a także odpowiednią dawkę snu i właściwe odżywianie.