Co oznacza komponent raka sitowatego?

U mojej 58 letniej mamy wykryto raka. Jest już po wycięciu guza i wartownika. Wartownik czysty a w rozpoznaniu guza napisali: rak o komponencie raka sitowatego pT1c, G2 Er100, Pgr 100% Her -. Prosze powiedzieć co oznacza KOMPONENT RAKA SITOWATEGO?

Lek. Tomasz Budlewski

To ze prawdopodobnie noqotworjest złożony z dwóch lub więcej cech różnych nowotworów , konieczna wizyta u onkologa , najważniejsze ze jest czysty węzeł wartowniczy co daje szanse na proces ograniczony tylko
Do tkanki gruczołowej i to ze został usunięty w całości