Co oznacza kreatynina 41?

Witam, dzisiaj robiłam badanie krwi, ponieważ ostatnim czasy czesto leciala mi krew z nosa zdazalo sie nawet 3 razy dziennie. Po otrzymaniu wyniku mialam zaznaczona keratynine na czerwono. (Creatinine : * 41 umol/L 44 - 80). 41 to moj wynik a 44-80 to norma. Co to oznacza ?. Dziekuje z gory .

Lek. Tomasz Budlewski

Że jest trochę obniżony A jaki jest poziom Gfr? Skazana jest kontrola ciśnienia tętniczego oraz konsultacje Laryngologiczna