Co oznacza krwawienie po stosowaniu czopków?

Witam, lekarz przepisał mi czopki distreptaza, dwa opakowania po 6szt. Biorę 2 razy dziennie, w 3 dniu dostałam krwawienie takie jak przy miesiączce, mimo że jeszcze tydzień do okresu. Czy powinnam się martwić? Boję się że coś jest nie tak. Nie wiem czy to przyspieszyło miesiączkęb czy to normalne objawy?

Lek. Michał Lenard

Prawdopodobnie przyjmowanie leku zaburzyło cykl miesiączkowy, jeżeli nie ma Pani innych objawów to nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!