Co oznacza kulka przy odbycie?

Witam. Od kilku dni pojawił się u mnie wstydliwy problem. Z ujścia odbytu wystaje coś na zewnątrz. Jest to taka jakby malutka kulka, napęczniała, miękka, przesuwalna. Można ją cofnąc spowrotem do wnętrza (potem znowu wychodzi). Towarzyszy jej lekki ból, kłucie, uczucie dyskomfortu. Mam 26lat, kobieta, typowo siedzący tryb pracy. Nie wiem czy to powiązane ale odczuwam też ból w części krzyżowej. W tygodniu idę do lekarza pobrać skierowanie do proktologa. Chwilowo stosuję czopki unigel procto.

Witam Panią Serdecznie,

Opisany przez Panią symptom może wskazywać na hemoroidy.
Wskazana konsultacja u proktologa.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do podjęcia aktywności fizycznej z racji Pani siedzącego trybu pracy.

Z pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com