Co oznacza lekki ból w okolicy lewego boku na wysokości pępka?
Witam, mam pewien problem mianowicie od kilku dni mam lekki ból w okolicy lewego boku na wysokości pępka,przyznam,że trochę mnie niepokoi. Dodam,że morfologia,glukoza i tsh jest w normie. Trzeci dzień mam miesiączkę,krwawienie jest średnie. Ostatnio podniosłam córkę i tak jakby "coś wypadło" mi z tej lewej strony. Byłam u lekarza rodzinnego i nic nie stwierdził,brzuch miękki,bez guzów.Dostałam skierowanie na usg ale dopiero za ponad miesiąc. Mam 26 lat,nie palę papierosów. Czy to coś groźnego?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Może ma to związek z miesiączką? Albo kolka jelitowa? Czynnościowe zaburzenia jelitowe? Podany opis nie budzi niepokoju.
Pozdrawiam